W lipcu i sierpniu treningi w naszym klubie również trwają! Trenujemy w Goczałkowicach (mała sala fitness w Hali GOSiR ul. Szymborskiej 1) w środy o 17.00 (grupa 9-7 kyu) i o 17.45 (minimum zielony pas). Ponieważ mamy małą salę na każdy trening, w którym chcecie wziąć udział należy się zapisać (zarezerwować miejsce) – jeśli chętnych będzie dużo zwiększymy liczbę treningów. Zapisy i szczegóły w aplikacji Sportsmanago. Udział w treningach wakacyjnych jest finansowany w ramach Rządowego Programu Klub i jest bezpłatny dla wszystkich członków klubu.